Caudalie Eau Des Vignes Shower Gel,200ml

1,359.00 L 1359.0 ALL 1,510.00 L

1,258.33 L

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Xheli i dushit Caudalie Eau Des Vignes  pastron butësisht lëkurën, duke e lënë atë të parfumuar lehtë ,me aromën e freskët të Bergamotit, Irisit dhe Muskut të bardhë.

  Formula :

  • 97% përbërës të origjinës natyrore
  • Rezultati i Jukës: I shkëlqyer
  • Vegan
  • Pa sapun dhe përmban një bazë pastrimi ultra të butë.